II edycja targów Readystockfair już za nami!

W czwartek 12.10.2023 r. zakończyła się druga edycja Readystockfair, wielobranżowych, międzynarodowych targów B2B odbywających się na Stadionie Narodowym w Warszawie. To miejsce, w którym producenci, importerzy, dystrybutorzy i inni przedstawiciele handlowi spotykali się, aby prezentować swoje produkty, nawiązywać nowe kontakty biznesowe i wymieniać się wiedzą.

Na ponad 4000 metrów kwadratowych wystawcy takich branż jak dekoracje, upominki, artykuły reklamowe, małe AGD, zabawki, tekstylia, ubrania, chemia, narzędzia, kosmetyki i art. gospodarstwa domowego zaprezentowali swoje produkty odwiedzającym targi

Liczna grupa odwiedzających, reprezentująca różne aspekty handlu zakupowego, w tym nowoczesny, tradycyjny i e-commerce dołączyła do wydarzenia co sprawiło, że targi stały się jeszcze bardziej ciekawe i wartościowe.

Targi Readystockfair stanowiły doskonałą okazję do prezentacji produktów, nawiązywania partnerstw biznesowych i podpisywania kontraktów. To miejsce, w którym dostawcy, kupcy i inni profesjonaliści mieli szansę spotkać się i budować relacje biznesowe.

To istotne wydarzenie w kalendarzu wielu firm i profesjonalistów, którzy dążą do rozwoju i rozbudowy swoich firm.

Zachęcamy do odwiedzenia trzeciej edycji Readystockfair, która odbędzie się 6 – 7.02.2024 r. na przestrzeni Biznes Club Stadionu PGE Narodowy. To doskonała okazja do dalszego rozwoju biznesu i nawiązywania kontaktów handlowych z firmami z całej Europy.

 

Zapisz się do newslettera

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).